[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ege prodüksiyon olarak sizleri bu özel gününüzde yalnız bırakmıyoruz. Ona çok özel olduğunu hissettirecek bir doğum günü videosu hazırlayacağız.
Bu doğum günü diğerlerinden çok farklı olacak. Çünkü ona karşı hislerinizi doğum günü mesajlarıyla birleştirerek muhteşem bir doğum günü videosu oluşturacağız.
Ayrıca bu doğum günü videosunda en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için çekmiş olduğunuz fotoğrafları da kullanarak adeta duygusal bir film veya klip tadında bir doğum günü videosu olacak.
Ege prodüksiyon şimdiye kadar yapmış olduğu yüzlerce video ile müşterilerimizin güvenini kazanmış alanında en seçkin bir prodüksiyon firmasıdır. Müşteri memnuniyetini esas tutarak çalışan ekibimiz mutlu müşterilerimizin bizleri referans göstermesiyle daha çok kitleye ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Doğum günü Videosu” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][nz_vimeo id=”213636490″ width=”1280″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
-26%

Standart Paketler

Doğum Günü Videosu

1.450,00 
-20%
1.950,00 
[/vc_column][/vc_row]