Sevgilime video hazırlamak istiyorum

Sevgiliniz için özel videolar hazırlatmak istediğinizde sevgiliye video için talepleriniz karşılanmaktadır. Doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü gibi pek çok farklı özel günde sevgiliniz için unutulmayacak bir anı hazırlatmak istediğiniz her durumda fotoğraflarınızdan oluşturulacak videolar ile etkileyici sonuçlar elde etmeniz sağlanmaktadır. Seçmiş olduğunuz fotoğrafların istediğiniz müzik ile birleşmesi ile birlikte hazırlanacak olan videolar en özel anlarınızın unutulmaz hale gelmesini sağlamaktadır. Özel olarak kullanılacak olan programlar sayesinde yüksek görüntü kalitesinde videolar hazırlanmaktadır.
Özür dilemek, sevdiğinizi özel hissettirmek veya özel günlerinizi kutlamak için ihtiyaç duyduğunuz her durumda yapacağınız talepler ile en kısa süre içerisinde sevgiliye video hazırlanması için hizmet alabilirsiniz. Kullanılacak olan fotoğraflar konusunda özellikle seçmiş olduğunuz en özel anlarınızda birlikte çekilmiş fotoğraflarını kullanılmaktadır. İstediğiniz özel ayrıntılar olması durumunda yapacağınız talepler ile videoda uygulama yapılmaktadır. Detaylı şekilde görüşme yapılarak alınan bilgiler doğrultusunda kısa sürede hazırlanacak olan videolar tarafınıza sunulmaktadır. Bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz tarafından yapılacak çalışmalar ile en kısa süre içerisinde hizmet almanız sağlanmaktadır.
Sevgiliye Video Hazırlama
Evlenme teklif etmek için özel çalışmalar yapmayı düşünenler için hazırlanacak olan videolar kalpten kalbe en etkili hisleri ulaştırmaktadır. Kalbinizden geçenleri bir video ile anlatmak istediğinizde bu konuda sizlere yardımcı olunmaktadır. Kullanılacak olan fotoğraflar veya yazılar bir bütünlük oluşturacak şekilde videoda yer almaktadır. Bu sayede ömür boyu saklayabileceğiniz özel anılarınızın olmasına yardımcı olunmaktadır.
Sevdiklerinizi şaşırtmak istediğiniz her durumda sevgiliye video hazırlama konusunda profesyonel yardım alabilirsiniz. Anlatmak istediklerinizi veya hissettiklerinizi daha rahat şekilde anlata bilmeniz adına hazırlanacak olan videolarda talepleriniz doğrultusunda çalışma yapılmaktadır. Videoların uzunlukları taleplerinize göre belirlenerek çalışma yapılmaktadır.

-26%

Standart Paketler

Çocuk Doğum Günü Videosu

1.450,00 
-26%

Standart Paketler

Doğum Günü Videosu

1.450,00 
-20%
1.950,00 
-26%

Standart Paketler

Evlilik Teklifi Videosu

1.450,00 
-20%
1.950,00 
-20%
1.950,00 
-17%
1.450,00 
-26%

Standart Paketler

Özür Dileme Videosu

1.450,00 
-20%
1.950,00 
-26%

Standart Paketler

Sevdiğinize Video

1.450,00 
-26%

Standart Paketler

Yıldönümü Videosu

1.450,00 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

× Bilgi al